شناسه پست: 1198
بازدید: 352

تغییر سایز بدن در فتوشاپ

بسیاری از پسرها می خواهند ماهیچه های خود را در تصاویر برجسته تر کنند. اگر به این فکر می کنید که چگونه عضلات خود را در فتوشاپ بزرگتر نشان دهید، از این روش ساده استفاده کنید. حتی روتوشگرهای بی تجربه نیز می توانند بدون مشکل با این کار کنار بیایند. این آموزش گام به گام به شما در مورد موثرترین راه ها برای داشتن اندامی جذاب و متناسب با چند کلیک می گوید.

چگونه-عضلات-خود-را-در-فتوشاپ-بزرگتر-نشان-دهید
چگونه-عضلات-خود-را-در-فتوشاپ-بزرگتر-نشان-دهید

مرحله 1. یک تصویر بارگذاری کنید و لایه اصلی را کپی کنید

duplicate the main layer

تصویر منبع را در فتوشاپ باز کنید. سپس، به File –> Open بروید. عکس خود را پیدا کنید و روی آن دوبار کلیک کنید. همچنین می توانید تصویر را مستقیماً به فضای کاری بکشید و رها کنید. در منوی لایه‌ها، لایه اصلی را کپی کنید.


مرحله 2. پس زمینه را از یک عکس حذف کنید

remove background

پانل Properties را باز کنید و روی گزینه Remove Background کلیک کنید. یک لایه با ماسک در آنجا ایجاد می شود. آموزش دقیقی را که نشان می‌دهد چگونه پس‌زمینه یک عکس در فتوشاپ را با چند کلیک حذف کنید، ببینید.

رنگ پوست نباید با پس زمینه ترکیب شود. اگر این اتفاق بیفتد، برنامه ممکن است پس زمینه را به اشتباه حذف کند. در این حالت، باید چند پیکسل را حذف یا اضافه کنید یا ناحیه ای را که در هنگام انتخاب خودکار شی به درستی مشخص نشده است، ویرایش کنید.


مرحله 3. روش دیگری برای حذف پس زمینه از تصویر

object selection tool
اگر ابزاری ندارید که در مرحله دوم توضیح داده شده است، می توانید سعی کنید با کمک ابزار انتخاب Object، عضلات را در فتوشاپ بزرگتر نشان دهید یا از نرم افزارهای دیگر حذف پس زمینه استفاده کنید. می‌توانید این گزینه را در سمت چپ نوار ابزار پیدا کنید یا با فشار دادن W آن را با کلید میانبر باز کنید.

مرحله 4. اعمال فیلترها را شروع کنید

working with filters
منوی «فیلتر» را باز کرده و فیلتر Liquify را انتخاب کنید.

مرحله 5. عضلات را بزرگتر کنید

forward wrap tool and bloat tool
برای اینکه عضلات در فتوشاپ بزرگتر به نظر برسند، می توانید از «Tool Forward Wrap» یا «Bloat Tool» استفاده کنید. اولی به شما اجازه می دهد تا ناحیه زیر برس خود را گسترش دهید. دومی مانند یک ذره بین در یک کره / توپ عمل می کند.

مرحله 6. به تناسب ها توجه کنید

make your muscles look bigger
هنگام بزرگ‌تر کردن ماهیچه‌ها در فتوشاپ ، باید سعی کنید نسبت‌ها را طبیعی نگه دارید. اگر عضلات دوسر بازو را افزایش می دهید، باید شانه ها و ساعد را نیز افزایش دهید (همانطور که در عکس بالا نشان داده شده است).

how to make your muscles look bigger in photoshop beforehow to make your muscles look bigger in photoshop after

سایر مطالب سایت

طراحی کابینت ممبران (کابینت کلاسیک) چگونه است؟

طراحی کابینت ممبران (کابینت کلاسیک) چگونه است؟

طراحی کابینت ممبران یکی از جذابترین حوزه های گرافیک سه بعدی ست که با طراحی کابینت مدرن تفاوت های اساسی دارد و نیاز به سطح مهارتی بسیار بالاتری در مدلینگ آن است.استفاده از ابزارهای زیبا و پر پیچ و [...]

طراحی سه بعدی کابینت آشپزخانه در تری دی مکس

طراحی سه بعدی کابینت آشپزخانه در تری دی مکس

طراحی سه بعدی کابینت آشپزخانه طراحی سه بعدی کابینت آشپزخانه در تری دی مکس در عین اینکه یک تخصص پولساز است می تواند یک تفریح فوق العاده و جذاب برای گزران اوقات فراغت هر کسی باشد.با توجه به زقابتی [...]

نحوه کار با ابزار جابجایی (MOVE) در فتوشاپ

نحوه کار با ابزار جابجایی (MOVE) در فتوشاپ

  ابزار move tool اولین آیکون در جعبه ابزار سمت چب فتوشاپ می باشد. این ابزار جهت جا به جایی تصاویر و ناحیه های انتخاب شده مورد استفاده قرار می گیرد. کلید میانبر: V نکته: با نگه داشتن کلید [...]

تنظیمات Frame Buffer در پنجره رندر ستاپ

تنظیمات Frame Buffer در پنجره رندر ستاپ

در این مقاله به سراغ تنظیمات فریم بافر در تب vray از تنظیمات رندر وی ری در تری دی مکس خواهیم رفت و هر آنچه لازم است در مورد فریم بافر بدانید را از منبع اصلی تشریح خواهیم کرد.همانطور که در تصویر [...]